Diginex Diginex

Zakázkový vývoj

Vaše představa o IT systému se může stát realitou.

Ať už jste korporátní zákazník, nebo malá firma, dokážeme pro Vás vytvořit téměř jakýkoliv IT systém namíru. Máme rozsáhlé zkušenosti nejen s vývojem informačních systémů pro automotive včetně skladových systémů a systémů řízení kvality.

Největší přidanou hodnotou naší společnosti je skutečnost, že se snažíme vcítit do vaší role a plně pochopit jak funguje Vaše podnikání, abychom Vám mohli nabízet řešení, které bude plně přizpůsobeno pro oblast, ve které podnikáte. K tomu nám napomáhá zkušený tým konzultantů, kterým už prošly pod rukama stovky zákazníků od korporátů a velkých firem až po malé a střední firmy včetně živnostníků.

Při tvorbě projektu vždy dbáme na dobré vztahy se zákazníkem a pravidelnou komunikaci. Na průběh projektu průběžně dohlíží projekt manažer, který Vám osobně reportuje novinky v pravidelných intervalech. Pokud je to potřeba, tak průběžně dochází po shodě se zákazníkem ke korekci zadání tak, aby bylo dosaženo co možná nejlepšího výsledku.

V případě, že poptáváte složitější softwarový produkt, tak Vám můžeme nabídnout trvalou spolupráci našich profesionálních vývojářů. Jádro našeho týmu se skládá ze zkušených vývojářů, kteří postavili nejeden softwarový produkt. Za několikaleté působení ve svých oborech nasbírali rozsáhlé zkušenosti ze svých předchozích působišť.

Po vyslechnutí Vašich požadavků náš konzultant začne, spolu s Vámi, navrhovat optimální řešení, které Vám bude vyhovovat. Získané informace předá náš konzultant projektovému manažerovi, který poptávané řešení učeše a navrhne další změny a vylepšení. Následně s Vámi budeme konzultovat navrhované řešení a jeho cenu. Cílem je maximální vyhovění zákazníkovi. Nebojíme se s Vámi podělit o naše know‑how z různých oblastí.

Na závěr dojde ke zprovoznění systému ve zvoleném ekosystému. Může to být ekosystém zákazníka nebo nově vybudovaný systém, jehož vybudování bylo součástí zadání. Současně s tímto krokem probíhá předání díla u zákazníka a důkladné proškolení v požadovaném rozsahu. V případě reklamací poskytujeme okamžitý servis.

Vývoj mobilních aplikací

Pokud to zákazník vyžaduje, umíme vytvořit mobilní aplikaci na míru. Máme zkušenosti s vývojem mobilních aplikací na platformy iOS a Android. Pracovali jsme na samostatně stojících mobilních aplikacích a na mobilních aplikacích, které doplňují svojí funkčnosti námi dodanou cloudovou, popřípadě desktopovou aplikaci. Jedním z příkladů je vytvoření Androidové aplikace, která komunikuje s eshopem a posílá data na tiskárnu připojenou k tabletu, kde dochází k tisku účtenek v reálném čase, včetně napojení na EET.

Serverová infrastruktura

Pro námi vytvořené aplikace dokážeme vybudovat robustní serverovou infrastrukturu s vysokou spolehlivostí. Máme znalosti, které nám umožňují efektivně vybudovat například rozsáhlá disková pole i o velikosti několika desítek TB, nebo třeba mailový server. Veškerou serverovou infrastrukturu tvoříme na systému Debian, který se nám dlouhodobě osvědčil. Není problém Vám ale vyjít vstříc a využívat distribuci, kterou používáte.

Napojení na externí systémy

V současnosti za sebou již máme implementaci desítek systémů třetích stran. Máme rozsáhlé zkušenosti s platebními bránami (například GoPay, Comgate, PayPal), ale i s přímým napojením na systémy bank skrze API, které poskytují. Máme vybudovaný vlastní systém pro vytváření a správu příspěvků na sociální síťi Facebook. Jsme schopni Vás napojit na SMS notifikace. Troufáme si říct, že naši programátoři si poradí s jakoukoliv výzvou.

Cloudové
aplikace

Největší zkušenosti máme s tvorbou cloudových aplikací. Při tvorbě vždy dbáme na výběr optimálních technologií, které jsou přizpůsobeny maximální použitelnosti a efektivitě. Nebojíme se používat i relativně nové technologie jako je například NodeJS.

Komponenty

Při tvorbě aplikací se nevyhýbáme ani použití různých netradičních komponent. Věříme, že výběr vhodných komponent dokáže usnadnit a zrychlit práci uživatelů a tím zadavatelská firma získá největší přidanou hodnotu. Pro efektivní a rychlé vyhledávání používáme ElasticSearch. V případě, že je potřeba pracovat s video soubory máme zkušenosti s FFmpeg. Mezi další námi využívané komponenty patří OCR, čtečky čárových kódů a spolupráci s dalšími nejenom IoT zařízeními.

Desktopové aplikace

Realizovali jsme větší množství desktopových aplikací, které jsme optimalizovali především pro operační systémy Windows a GNU/Linux. Máme zkušenosti s vývojem desktopových aplikací za použití programovacích jazyků JAVA, C, C++ (Qt framework) a Python.

Máte zájem o spolupráci?

Navštivte nás nebo nás kontaktujte a rádi s Vámi vše probereme.

Mám zájem o vaše služby