Diginex Diginex

Prezenční weby, portfolia

S námi bude vaše společnost vidět.

Připravíme Vám profesionální prezentaci celé společnosti.

Kvalitní a vyladěná webová stránka se stane základem Vaší firmy.

Pomocí přehledných listů produktů, nebo služeb, a referencí, zajistíme důstojnou vizitku, která bude vzbuzovat důvěru u potencionálních klientů.

Brand – Jednotná firemní identita

Naší prioritou je budování kvalitního brandu, vytváříme podvědomí o značce. V rámci grafického řešení zpracujeme jednotnou firemní identitu napříč platformami. Loga, hlavičky pro sociální sítě a dokumenty i vizitky výrazně pomůžou prezentaci Vaší společnosti. Připravíme Vám tak tvář celé firmy.

Design

Díky jednoduchému provedení se návštěvníci na stránce neztratí a originálnímu a nápaditému webdesignu si ji lehce zapamatují. Na stránku umístíme jen to nejnutnější tak, aby zákazníci vždy našli to, co hledají. Máme připravený intuitivní systém na správu nabídky produktů, nebo služeb, a referencí. Můžete se tak potencionálním zákazníkům jednoduše prezentovat svými dosavadními úspěchy. Web bude navržen přesně dle Vašich potřeb. Navíc stránku zoptimalizujeme tak, aby byla snadno dohledatelná ve vyhledávačích. Prezentace v několika jazycích pro nás nejsou problém.

Snadná správa stránky

Přicházíme s exkluzivní administrací pro správu webu, která Vám poskytne nenáročnou editaci stránky. Na přání zpracujeme e-mailové řešení pro Vaši společnost. Jsme Vám k dispozici v ranních i odpoledních hodinách a vyřešíme vždy jakýkoliv Váš problém. Naše živá podpora pomůže i s těmi nejjednoduššími procesy. Zároveň Vás zaučíme se správou webu a ukážeme jeho funkce.

Máte zájem o spolupráci?

Navštivte nás nebo nás kontaktujte a rádi s Vámi vše probereme.

Mám zájem o vaše služby