Diginex Diginex

Města a obce

Občané ve Vaší obci nebo městě budou lépe informováni a navíc splníte všechny zákonné povinnosti.

Vytváříme exkluzivní řešení webových stránek – hlavního informačního kanálu Vaší obce. Zaujme nápaditým designem i svým jednoduchým provedením. Přehlednost napomůže ke zlepšení informovanosti obyvatel. Po důkladné konzultaci s naším týmem, Vám vše ušijeme na míru.

Spolky a organizace

Vaše spolky a organizace si již nebudou muset zakládat vlastní web, pro usnadnění se jejich záložky dají umístit přímo na stránku obce, žádná zbytečná přesměrování. Hasičský sbor nebo třeba školka si bude moci svůj koutek sama spravovat, přidávat informace, novinky nebo fotky.

Dosah

Veškeré informace se k Vašim občanům dostanou mnohem snadněji a rychleji. Návštěvníci budou moci zanechat svůj e-mail nebo telefonní číslo. Tak budou dostávat upozornění na důležitá sdělení, ale i pravidelné týdenní hlášení o dění v obci. Žádná zpráva jim tak neunikne. To stejné platí i co se týče Vaší facebookové stránky, kam systém může automaticky umístit každou novinku, kterou na web přidáte.

Splnění zákonných norem

Vše připravíme tak, aby webové stránky Vaší obce byly právně v pořádku, v tomto ohledu si s tím už nebudete muset dělat starosti a můžete se plně soustředit na chod obce...

Plné využití původního webu

Dokážeme bez problémů přenést data z předchozí verze webu, abyste neztratili jedinou fotku nebo článek. Zároveň nalezneme a vyřešíme nedostatky stávající stránky obce na základě její analýzy. Hlavní snahou bude posunout a vylepšit předchozí webové řešení. Na webu zůstane jen to, co návštěvníky doopravdy zajímá.

Snadný přístup pro obě strany

Vám bude sloužit administrace webu nenáročná na ovládání, správa stránek tak přestane být pouhým nutným zlem a několika kliknutími zařídíte vše, co potřebujete. A návštěvníci si zamilují přehledný web, kde najdou jen důležité informace a nebude pro ně problém cokoliv dohledat.

Originální grafická řešení

Nepracujeme s předpřipravenými stereotypními šablonami. Design Vám připravíme podle Vašich přání, návštěvníci si tak Vaši stránku v moři stejně vypadajících webů snadno zapamatují a budou se rádi vracet. Zároveň dbáme na zachování identity obce. Vaši obyvatelé se tak budou na stránce budou cítit jako doma.

Pomůžeme kdykoliv

Jsme Vám k dispozici v ranních i odpoledních hodinách a vyřešíme jakýkoliv Váš problém. Naše živá podpora ráda pomůže i s těmi nejjednoduššími procesy. Zároveň s vámi provedeme školení ve správě Vašeho zbrusu nového webu, projdeme, co umí, a společně vytvoříme prvotní obsah.

Máte zájem o spolupráci?

Navštivte nás nebo nás kontaktujte a rádi s Vámi vše probereme.

Mám zájem o vaše služby