Diginex Diginex

Internetové obchody

Zákazníci se budou snadněji orientovat mezi vašemi produkty.

Vaší společnosti připravíme e-shop přesně podle individuálních potřeb. Stránka oslní svým jednoduchým provedením, které v zkázaznících zanechá dobrý dojem, bude dělat důstojnou vizitku a vyvolá důvěru.

Design

Naše grafická řešení jsou nápaditá, přehledná a funkční. Zákazníci si tak e-shop zapamatují a díky jednoduchému provedení pro ně nebude problém zorientovat se a úspěšně nakoupit. Po příjemné zkušenosti se tak budou rádi vracet. Vaší společnosti vytvoříme firemní identitu, díky niž budete moci používat jednotný design napříč všemi platformami.

Platební metody (včetně EET)

Zprovozníme platby přes různé bezhotovostní platební brány. Vše připravíme tak, aby byl Váš e-shop po právní stránce v pořádku a navíc aby byl připraven pro Elektronickou evidenci tržeb. Vše navíc zabezpečíme na špičkové úrovni.

Správa stránky

E-shop dodáváme s vlastní administrací pro správu webu, která bude Vaším pomocníkem ve správě stránky i objednávek. Budete zde mít přehled o objednávkách, zákaznících, produktech ale i statistiky a stav skladů.

Marketing a dohledatelnost

E-shop lze provázat s naší službou Digitálního marketingu, která Vaší firmě pomůže růst. V rámci této služby Vám poskytneme rozsáhlé analýzy a zoptimalizujeme stránku tak, aby byla snadno dohledatelná ve vyhledávačích. V rámci marketingu stanovíme různé druhy konverzí – tedy změnu návštěvníka v zákazníka, tak aby rostla Vaše společnost i počty zákazníků. V neposlední řádě uděláme všechno proto, abychom udržovali dlouhodobé vztahy mezi Vámi a zákazníky.

Srovnávací portály

Na zub posvítíme i srovnávacím portálům (Heureka.cz, Google nákupy, Zbozi.cz…), kde zajistíme, aby byl e-shop zařazen do databáze po boku ostatních obchodů. Postaráme se o pravidelnou a automatickou aktualizaci Vašich produktů v databázích vybraných srovnávačů. Systém sám analyzuje ceny podobných produktů u Vašich konkurentů a může Vám tak doporučit jejich změny. Pomůžeme Vám vyzrát nad srovnávači, aby zákazníci neutíkali za nižší cenou.

Uživatelské testování

Zorganizujeme uživatelská testování, abychom našli i ty nejmenší chyby nebo jen nedostatky e-shopu. Každého účastníka testování postupně provedeme internetovým obchodem a zadáme sérii úkolů (jako jsou objednávky, reklamace, hledání produktů…), tak zjistíme, zda se uživatelé na webu orientují a je pro ně dostatečně srozumitelný. Analyzujeme pohyb návštěvníků, a tak nalezneme i ty nejmenší maličkosti, které potencionálním zákazníkům brání v nákupu. Tímto způsobem jsme schopni najít i chyby, které by zůstali vývojářům skryté, a stránku vyladit tak, aby byla pro návštěvníky co možná nejpřijatelnější.

Máte zájem o spolupráci?

Navštivte nás nebo nás kontaktujte a rádi s Vámi vše probereme.

Mám zájem o vaše služby