Diginex Diginex

Logic Elements

Portfolio společnosti

Logic Elements

O projektu

Webová prezentace firmy LogicElements se k nám dostala v poměrně dobré kvalitě, v podstatě na ní nebylo z hlediska modernizace či nějakých zásadních grafických úprav skoro co zlepšovat. Vedení firmy však naráželo u původního dodavatele na problematickou komunikaci a servis. Byli jsme tedy osloveni k vyhotovení kalkulace k sestavení webové prezentace nové s novými požadavky zejména na správu produktových listů a struktury jejich třídění. Tato přání jsme zapracovali do našeho software a posléze jsme celé dílo dodali. Nyní se zadavatel těší spokojenosti. Na projektu stále probíhá další vývoj a servis. Zadavatel má s webem další plány, které mu ochotně pomůžeme převést v realitu.
Nutno říci, že tvorba tohoto webu byla i pro naši firmu velmi poučná. Po cestě k uspokojivému výsledku se vyskytlo několik nástrah, které byly vyřešené ve prospěch zákazníkovy představy. Ta tuto zkušenost jsme jistě velmi vděční.

Cíl Představit firmu
Navštivte projekt www.logicelements.cz

Při řešení jsme použili responzivní layout

Response

Společnost Diginex nám nabídla kvalitní a spolehlivý servis, který jsme hledali. Produkt, který zpočátku nebyl přesně dle našich představ, na základě našich připomínek pohotově přepracovali a dodali v odpovídající kvalitě. Tato plodná spolupráce s úspěchem pokračuje dodnes.

Ing. Václav Kraus, LogicElements.cz
Ukázka

Líbí se vám tento projekt?

Navštivte nás nebo nás kontaktujte a rádi s Vámi vše probereme.

Mám zájem o vaše služby